Strona główna
Smartfon
Tutaj jesteś

Smartwatch sportowy – podręczny kompan na co dzień

21 maja, 2024 Smartwatch sportowy


Osobisty trener, asystent i towarzysz w codziennych wyzwaniach – właśnie takie role może pełnić smartwatch sportowy. Sprawdź, w jaki sposób inteligentny zegarek może wspierać Twoją aktywność fizyczną!

Zegarek sportowy Samsung – innowacja na nadgarstku

Smartwatch sportowy Samsung Galaxy Watch5 stanowi świetny przykład tego, że nowoczesna technologia może ułatwiać codzienne życie i przyczyniać się do podnoszenia efektywności wykonywanych treningów. Urządzenie to prawdopodobnie spełni oczekiwania nie tylko osób ceniących sobie zdrowy tryb życia, ale również zawodowych atletów.

Czego trzeba się o nim koniecznie dowiedzieć? Kilku istotnych faktów – za szczególnie ważne można uznać:

  • monitorowanie aktywności – smartwatch sportowy automatycznie rozpoznaje i śledzi poszczególne treningi;

  • monitorowanie zdrowia (czujnik Samsung BioActive) – zegarek wykonuje m.in. pomiary tętna i poziomu tlenu we krwi oraz analizuje wzór snu, a nawet wysyła przypomnienia o konieczności nawodnienia*;

  • małe ryzyko przypadkowego uszkodzenia sprzętu – wearable jest odporny na zachlapania i kurz**, a to dlatego, że został wykonany z trwałych materiałów.

Oprócz tego, prezentuje się świetnie na nadgarstkach zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Smartwatch sportowy męski i smartwatch sportowy damski w jednym – dla kogo przeznaczony jest Samsung Galaxy Watch5?

Zastanawiasz się nad kupnem smartwatcha sportowego, ale nie wiesz, czy będzie dla Ciebie odpowiedni? Został on skierowany do następujących grup odbiorców:

  • sportowców – jest nieocenionym narzędziem w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów;

  • osób dbających o zdrowie – poszczególne funkcje zegarka mogą ułatwić utrzymywanie dobrego samopoczucia i prawidłowych nawyków (np. spalania ustalonej ilości kalorii w ciągu dnia);

  • wszystkich ceniących sobie technologię – smartwatch sportowy zapewnia łatwy dostęp do powiadomień i wiadomości mobilnych.

Innymi słowy, istnieje duża szansa, że będziesz zadowolony. Nie zwlekaj – przetestuj zegarek i przekonaj się o tym samemu.

Zegarek sportowy Samsung – dostępny w wielu różnych wariantach

Samo urządzenie jest dostępne w dwóch rozmiarach***:

  • 44 mm – kolor czarny, niebieski lub srebrny;

  • 45 mm – kolor czarny, różowego złota lub srebrny.

Smartwatch sportowy umożliwi Ci personalizowanie go – będziesz mógł wybrać m.in. spośród kilku różnych pasków**** i wyglądów tarczy. Znajdź swoje ulubione kombinacje!

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*Funkcja przeznaczona tylko dla ogólnych zastosowań zdrowotnych i sprawnościowych. Nie jest przeznaczona do wykrywania, diagnozowania lub leczenia jakiegokolwiek stanu zdrowotnego lub zaburzeń snu. Wyniki pomiarów to tylko informacja o charakterze osobistym. W razie potrzeby należy zasięgnąć porady lekarskiej. Osobom z rozrusznikiem serca lub innym aktywnym implantem medycznym NIE WOLNO mierzyć budowy tkankowej ciała. Jest to również ZABRONIONE podczas ciąży. Wyniki pomiaru mogą być niedokładne u osób w wieku poniżej 20 lat. Wszystkie funkcje UI mogą podlegać zmianom. Funkcja pomiaru składu ciała jest wspierana tylko przez smartwatche z serii Samsung Galaxy Watch4 i wprowadzone później modele Galaxy Watch.

Funkcja przeznaczona tylko dla ogólnych zastosowań zdrowotnych i sprawnościowych. Nie jest przeznaczona do wykrywania, diagnozowania, leczenia, monitorowania ani prowadzenia jakiegokolwiek stanu zdrowotnego lub chorobowego. Wszelkich informacji związanych ze zdrowiem dostarczanych przez urządzenie i/lub aplikację nie należy traktować jako porad medycznych. Użytkownik powinien zwracać się o porady medyczne do lekarza. Funkcje EKG i Ciśnienie krwi powinny być wykorzystywane tylko przez osoby po 22. roku życia. Aby zapewnić dokładność odczytów ciśnienia krwi, należy co 4 tygodnie dokonywać kalibracji za pomocą ciśnieniomierza. Użytkownicy nie powinni interpretować ani podejmować działań klinicznych w oparciu o dane wyjściowe urządzenia bez konsultacji z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia. Wymaga smartfona Galaxy z systemem Android 7.0 lub nowszym. Ciśnienie krwi należy mierzyć w stanie spoczynku, tak jak za pomocą tradycyjnego ciśnieniomierza i nie dokonywać pomiarów podczas ćwiczeń, palenia papierosów lub picia alkoholu. Dostępność aplikacji EKG i Ciśnienie krwi może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Ze względu na krajowe ograniczenia w uzyskaniu zatwierdzenia/rejestracji jako oprogramowanie jako urządzenie medyczne (SaMD), aplikacja Ciśnienie krwi działa tylko na zegarkach i smartfonach zakupionych w krajach, w których usługa jest obecnie dostępna (jednak usługa może być ograniczona, gdy użytkownicy podróżują do krajów nieobjętych usługą). Więcej informacji i najnowsze aktualizacje dotyczące krajów objętych usługą można znaleźć na stronie //www.samsung.com/pl/apps/samsung-health-monitor/

**Galaxy Watch5 ma klasę wodoszczelności 5ATM zgodnie z normą ISO 22810:2010 oraz stopień ochrony pyło/wodoszczelności IP68. Nie nadaje się do aktywności w wodzie przez czas dłuższy niż 30 minut lub na głębokości przekraczającej 1,5 m. Jeśli urządzenie jest mokre, zaleca się je wysuszyć przed użyciem. Więcej informacji, w tym zasady dotyczące pielęgnacji/użytkowania, można znaleźć w instrukcji obsługi.

***Dostępność kolorów, rozmiarów, modeli i opasek zależy od kraju i regionu.

****Opaski są sprzedawane oddzielnie

Redakcja

Redakcja NixonNow.pl zapewnia czytelnikom rzetelne informacje, praktyczne porady oraz inspiracje z zakresu nowoczesnych technologii, wspierając ich w świadomym korzystaniu z cyfrowych rozwiązań oraz w poszukiwaniu najlepszych produktów dostępnych na rynku. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowej wiedzy oraz promowanie innowacyjnego podejścia do wykorzystania technologii w codziennym życiu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Smartwatch sportowy
telefon

Aplikacja do okularów 3d

11 września, 2019

Jesteś zainteresowany reklamą?