Strona główna
Technologia
Tutaj jesteś

Pęknięta szybka iPhone – zapobiegać czy naprawiać?

10 czerwca, 2020

Wypadki się zdarzają. Jednak zawsze mają inny skutek. Wyobraź sobie moment, w którym Twój telefon spada ze stołu wprost na podłogę – wyświetlaczem w dół… Czy szybka się rozbiła? Czy wyświetlacz będzie cały? To prawdziwe chwile grozy! Kilka chwil niewiedzy i okazuje się, czy będzie konieczna naprawa. Aby nie stresować się z każdym upadkiem swojego iPhone, powinniśmy go odpowiednio zabezpieczyć. Jest na to kilka sposobów. Jednak czasem mimo tego może dojść do wypadku. Na takie sytuacje także mamy dla Was porady!

Jak najlepiej zabezpieczyć swój iPhone przed rozbiciem?

Choćbyśmy bardzo uważali, czasem dochodzi do nieszczęśliwych wypadków. Dlatego zalecamy, aby od nowości chronić swój telefon. Przede wszystkim kup szkło hartowane do zabezpieczenia ekranu swojego iPhone’a. Jeśli masz model ze szklanymi pleckami, je także możesz ochronić. Dodatkowo koniecznie wyposaż się w case. Zabezpieczysz tym sposobem wszystkie elementy, które mogą ulec stłuczeniu lub ubiciu. Case może mieć różną formę i materiał, z którego jest wykonany. To, jaki wybierzesz, to kwestia indywidualna. Warto jednak wybrać produkt cieszący się dobrą opinią wśród użytkowników.

Co zrobić, gdy iPhone ulegnie wypadkowi?

Na pewno w życiu choć raz miałeś pechowy dzień. Nic nie szło po Twojej myśli i cała doba była jedną, wielką serią niefortunnych zdarzeń. W takie dni bardzo łatwo o wypadek, którego się nie spodziewasz. Może to być na przykład zbicie szybki w Twoim telefonie. Nawet najlepsze zabezpieczenia czasem nie dają rady w najbardziej niebezpiecznych upadkach. Szybka rozbita, wyświetlacz nie działa – co dalej? Serwis iPhone już czeka, aby rozwiązać Twój problem!

Serwis iPhone – ile to kosztuje?

Rozbitą szybkę możesz wymienić w serwisie. Najlepiej znaleźć takie miejsce w Internecie, gdzie od razu sprawdzić, jakimi opiniami się cieszy. Wybierz serwis iPhone z najlepszymi ocenami i sprawdź cennik. Jest kilka kwestii, które składają się na ostateczną cenę usługi. Przede wszystkim zależy ona od tego, jaki model iPhone posiadasz. Im nowszy, tym cena będzie wyższa. Koszt jest różny także w zależności od tego, czy wymieniana będzie sama szybka, czy cały wyświetlacz? Te kwestię oceni już specjalista w serwisie. Możemy zaoszczędzić pieniądze wybierając zamiennik zamiast oryginalnej części. Różnica w cenie wynosi nawet 100 złotych! Warto więc pomyśleć nad tą opcją.

Napraw telefon i ciesz się sprawnym iPhonem!

W sprawdzonym serwisie naprawa nie będzie trwała dłużej niż kilkanaście minut. Pamiętaj, aby swoje urządzenie oddawać tylko w dobre, cieszące się pozytywnymi opiniami miejsce. Wymiana szybki iPhone Kraków może być naprawdę przystępna cenowo, nawet w polecanym serwisie. Dlatego poświęć czas na znalezienie najlepszego miejsca, w którym dobrze zajmą się Twoim telefonem. Po kilkunastu minutach iPhone będzie jak nowy! Oczywiście najlepiej zapobiegać wypadkom i uszkodzeniom. Jednak jeśli już trzeba, napraw swój telefon raz a porządnie. Będziesz miał problem z głowy!

Redakcja

Redakcja NixonNow.pl zapewnia czytelnikom rzetelne informacje, praktyczne porady oraz inspiracje z zakresu nowoczesnych technologii, wspierając ich w świadomym korzystaniu z cyfrowych rozwiązań oraz w poszukiwaniu najlepszych produktów dostępnych na rynku. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowej wiedzy oraz promowanie innowacyjnego podejścia do wykorzystania technologii w codziennym życiu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

jak wybrać odpowiednią baterię do laptopa
skup tonerów Xerox
książki online

Jesteś zainteresowany reklamą?

książki online